Dyrektor Operacyjny

Polska Białystok, woj. podlaskie
 jg@pracownicybudowlani.pl

Firma z branży budowlanej, zlokalizowana na terenie województwa podlaskiego, prowadząca działalność w zakresie realizacji inwestycji budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa, poszukuje doświadczonego i ambitnego kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Stanowisko Dyrektora Operacyjnego to kluczowa rola, mająca na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania całej organizacji oraz realizację strategicznych celów biznesowych.

Zadania:

  • Nadzór nad całością działalności operacyjnej firmy, koordynacja prac i procesów wewnętrznych,
  • Organizacja i monitorowanie pracy zespołu, liczącego około 20 osób,
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur operacyjnych w celu poprawy efektywności i jakości działania firmy,
  • Monitorowanie i nadzór nad realizacją wszystkich projektów prowadzonych przez firmę, od fazy planowania po zakończenie,
  • Współpraca z kierownikami budowy, kierownikami kontraktów oraz innymi działami w celu terminowej i zgodnej z budżetem realizacji inwestycji,
  • Kontrola harmonogramów prac oraz bieżąca analiza ryzyka i podejmowanie działań korygujących, by zapobiec opóźnieniom lub przekroczeniu kosztów,
  • Współpraca z działem finansowym przy monitorowaniu wyników finansowych i analizie zysków,
  • Dbanie o rentowność projektów, identyfikacja potencjalnych oszczędności oraz ścisłe przestrzeganie założeń finansowych,
  • Aktywny udział w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy, w tym identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i rozwoju działalności na terenie województwa podlaskiego,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami, partnerami oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowane stanowiska takie jak Kierownik Kontraktu, Kierownik Budowy lub podobne,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość branży budowlanej, umiejętność efektywnego planowania i realizacji projektów oraz zarządzania budżetami,
  • Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w dynamicznym środowisku pracy,
  • Gotowość do pracy na terenie województwa podlaskiego oraz mobilność w razie potrzeby wizyt w innych lokalizacjach (sporadyczne wyjazdy 1-3 w miesiącu).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, w tym premię roczną uzależnioną od zysków firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer,
  • Możliwość aktywnego wpływu na rozwój i sukces firmy,

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w zarządzaniu projektami i zespołem, masz zdolności przywódcze i chcesz rozwijać się na strategicznym stanowisku, aplikuj już teraz bądź prześlij CV na adres: jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
praca hybrydowa
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend