Dyrektor techniczny

Polska Łódź, łódzkie
 ig@pracownicybudowlani.pl

Dynamicznie rozwijająca  się firma specjalizująca się w projektach kubaturowych, deweloperskich, dociepleniowych i drogowych  zatrudni osobę na stanowisko:

Dyrektora Technicznego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja przygotowania postępowań przetargowych,
  • Weryfikacja wymagań technicznych zamówień oraz kontrola budżetu i harmonogramów projektów,
  • Monitorowanie i kontrola przepływów pieniężnych oraz sporządzanie raportów z realizacji budżetów,
  • Współpraca z Project Managerami, Kierownikami Projektów Budowy w zakresie uzyskiwania pozwoleń na budowę oraz nadzorowanie dokumentacji projektowej,
  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu przygotowania inwestycji, nadzorowania i organizacja odbiorów robót,
  • Współpraca z zespołem w zakresie wprowadzania zmian i aktualizowanie wszelkich innowacji  oraz sprawdzanie ich  poprawności w dokumentacji technicznej,
  • Budowanie struktury organizacyjnej dla poszczególnych projektów oraz przydzielanie odpowiednich zasobów,
  • Motywowanie, szkolenie oraz nadzorowanie podległych pracowników,
  • Uczestnictwo w konferencjach, spotkaniach i szkoleniach branżowych w celu poszerzania kompetencji i budowania profesjonalnego wizerunku firmy,
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub deweloperskiej,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procedur przetargowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji oraz zarządzania zespołem,
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Umiejętność przewidywania i oceny ryzyka w nadzorowanych projektach.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, której nadrzędnym celem jest rozwój, nauka i budowanie marki na rynku,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego – zapewniamy szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności, kompetencji,
  • Prywatną opiekę medyczną, abyś mógł dbać o swoje zdrowie, karta Medicover,
  • Kartę Multisport, dzięki której aktywnie spędzisz czas wolny,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie , dające Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ig@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 530- 685-868  (Iza). Nie odbieram ? Wyślij sms, oddzwonię !

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend