Elektromonter / Elektryk przemysłowy i Pomocnik. praca Łódź

Polska Łódź    dla pomocnika – od 27 do 30 zł brutto/h i do weryfikacji kierownika, pracownika z doświadczeniem – od 30 do 35 zł brutto/h. Zaliczek i tygodniówek nie mamy.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Angopol jest firmą projektowo-wykonawczą z branży energetycznej, działa na rynku od 1986 roku. Podstawą działalności firmy są projekty budowlane infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych, linii oraz stacji energetycznych. Firma działa na bezpośrednie zlecenie inwestorów prywatnych oraz zakładów energetycznych. Dla zwiększenia swojego zespołu, poszukują:

Stanowisko: Elektromonter / Elektryk i Pomocnik.

Miejsce pracy: Łódź i okolice. Praca na zewnątrz.

Stawka: dla pomocnika – od 27 do 30 zł brutto/h i do weryfikacji kierownika, pracownika  z doświadczeniem – od 30 do 35 zł brutto/h.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac związanych z budową i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średnich i niskich napięć oraz oświetlenia. Także prace pomocnicze.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy sieciach SN/NN,
  • SEP E do 15 kv dla monterów i prawo jazdy kat.B, dla pomocników – nie koniecznie,
  • Chęć do pracy.

  • Umowę o pracę (najpierw umowa na okres próbny – musimy zobaczyć Twoje umiejętności),
  • Ubrania robocze, narzędzia, szkolenia adekwatne do wykonywanych obowiązków,
  • Pracę od 7.00 do 15.00 (dla chętnych jest praca w sobotę),
  • Mogą być nadgodziny płatne lub do odbioru w zależności od preferencji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, kontakt telefoniczny, SMS lub WhatsApp

502 267 530. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ sieci elektryczne Łódź”

– na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie