Elewacje/Docieplenia – praca bez delegacji

Szukasz pracy? Pracuj z nami nad nowymi projektami dociepleń!
Polska Łódź i okolice    praca na akord – możliwe 6000-7000 netto/msc.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana z Łodzi, działająca głównie w branży mieszkaniowej, zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownika ogólnobudowlanego – dociepleniowca

Miejsce pracy: Łódź i okolice.

Stawka: praca na akord – możliwe 6000-7000 netto/msc.

Zadania:

  • Przygotowanie powierzchni budynku do prac dociepleniowych,
  • Montaż systemów dociepleń (styropian, wełna mineralna, itp.),
  • Nakładanie warstw tynku zewnętrznego oraz malowanie elewacji,
  • Obsługa podstawowych narzędzi budowlanych (szpachle, kielnie, itp.).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach elewacyjnych,
  • Znajomość technik dociepleń,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie miesięczne plus płatne nadgodziny,
  • Zorganizowany transport na budowy,
  • Firmowa odzież robocza,
  • Zwrot kosztów za paliwo na dojazdy do pracy,
  • Praca stała, również w okresie zimowym, od zaraz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 537 504 404. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „docieplenia” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie