Monter instalacji elektrycznych/teletechnicznych / Elektromonter

Polska Poznań    Wynagrodzenie miesięczne (do negocjacji z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności): zapraszamy do kontaktu.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Firma z Poznania, dla zwiększenia swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Monter instalacji elektrycznych/teletechnicznych / Elektromonter / Elektryk

Miejsce pracy: Polska, obecnie ok. Chodów. Mogą być delegacji. Wyjazdy są z Poznania lub Kamionki.

Wynagrodzenie miesięczne (do negocjacji z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności): zapraszamy do kontaktu.

Inwestycji: głównie nowopowstałe hale magazynowe oraz zaplecza biurowe, ale i już istniejące obiekty.

Zadania:

  • Montaż tras kablowych,
  • Układanie okablowania w korytach kablowych, rurkach elektroinstalacyjnych, w szfach rack,
  • Montaż gniazdek, kamer, czytników, kontrolerów, szaf rack,
  • Zarabianie modułów keystone, patchpaneli, RJ45.

Wymagania:

  • Miała doświadczenie w ww. pracach,
  • Potrafiła samodzielnie pracować przy powierzonych zadaniach,
  • Potrafiła odczytywać rysunek techniczny.,
  • Miała aktualne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: Uprawnienia na podesty ruchome.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 7 rano,
  • Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia i odzież.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 (WhatsApp) lub pisz sms „inst. Teletechniczne – Poznań” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki