Monter wod-kan (sieci zewnętrzne)/Hydraulik, Instalator. Łódź (Polesie)

Polska Łódź    Stawka na tydzień próbny 25-30 zł na rękę, potem do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Lokalna firma instalacyjna z Łodzi poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko:  Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne

Miejsce pracy: Łódź (Polesie). Praca stacjonarna.

Stawka na tydzień próbny 25-30 zł na rękę, potem do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.

Zadania:

  • Praca przy kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieciach wodociągowych oraz cieplnych,
  • Cięcie i podłączanie rur.

Wymagania:

  • Doświadczenia przy instalacjach sanitarnych zewnętrznych, – koniecznie,
  • Chęci do pracy,
  • Odpowiedzialność i poważne podejście do pracy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie,
  • Pracę na 8-10 godzin (zależy od sezonu) dziennie – praca od 7:00 do 17:00,
  • Niezbędne narzędzia do pracy i odzież,
  • Zatrudnienie na stałe.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 + WhatsApp lub pisz sms „wod-kan Łódź” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki