Niemcy, niem. umowa, od zaraz. Operator wiertnicy horyzontalnej – Pomocnik operatora – Wiertacz

Niemcy 48607 Ochtrup    Stawka godzinowa: 18 euro/h + premii + nadgodziny 25%.

Dołącz do naszej renomowanej niemieckiej firmy (OTTO Schubert) inżynieryjnej z ponad 40-letnim doświadczeniem! Specjalizujemy się w kompletnych systemach rurociągowych i sieciach kablowych, obsługując klientów z różnych sektorów. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy w Niemczech, zgłoś swoją kandydaturę.

Stanowisko:  Operator wiertnicy horyzontalnej – Pomocnik operatora

Miejsce pracy: Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia – Wesel, Xanten, Cocholt i okolice.

Ważne: zapraszamy na okres próbny dla sprawdzania umiejętności, koszty podróży firma pokrywa.

Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa wiertnic horyzontalnych (firmy Tracto-Technik),
  • Wykonywanie wykopów,
  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy ręcznej renowacji kanałów ściekowych,
  • Znajomość j. niemieckiego (co najmniej na poziomie podstawowym),
  • Ważne prawo jazdy (mile widziane C1+E, przynajmniej B),
  • Rozumienie techniczne i zdolności manualne,
  • Samodzielny i zaangażowany sposób pracy,
  • Motywacja do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.

Gwarantujemy:

  • Legalne zatrudnienie bez pośredników i agencji,
  • Niemiecką umowę na cały etat i ze wszystkimi niemieckimi dodatkami przez cały rok,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • Od grudnia do marca, w czas przestoju, wypłacany jest zasiłek sezonowy,
  • Dodatki świąteczne,
  • Zjazdy do Polski możliwe są w każdy weekend,
  • Około 50 godzin tygodniowo (około 190 w m-cu).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

tel. 502 267 530 + WhatsApp lub 533 026 236

lub pisz sms „wiertacz Niemcy” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

umowa o pracę
kontrakt
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa
wolny weekend
zagraniczna umowa
adres e-mail