Niemcy – Pracownik do demontażu / rozbiórki samochodów

Niemiecka stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Stanowisko:  Pracownik do demontażu / rozbiórki samochodów

Miejsce pracy: 85716 Unterschleißheim, Niemcy

Zadania:

  • Demontaż pojazdów samochodowych,
  • Demontaż szerokiej gamy komponentów w zależności od wymagań (np. wnętrze, drzwi, podwozie, silnik, pakiet chłodnicy),
  • Pakowanie zdemontowanych części do wysyłki,
  • Potwierdzanie zdemontowanych komponentów w systemie klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w demontażu samochodów,
  • Umiejętności manualne i techniczne,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność samodzielnego działania,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym komunikatywnym.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką bezpośrednią umowę o pracę,
  • Dodatek do pracy po godzinie 22:00,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „AUTA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend