Operator pompy do betonu. Praca od zaraz, delegacji

Polska    9000 brutto/ms – w zależności od doświadczenia, czasu pracy, posiadanych umiejętności (za 210 rbh) - (wynagrodzenie składa się: stawka godzinowa, premia dzienna, dodatek za delegacje) + oddzielnie płatna kilometrówka w wysokości 0,9zł za każdy kilometr przejechany dom-budowa i budowa dom
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Firma geotechniczna, będąca jednym z liderów swojej branży w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz re-mediacji  zanieczyszczonych gruntów i wód poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Operator pompy do betonu

 Praca w woj-wach: łódzkie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie oraz podlaskie. Praca w delegacji.

 Warto zadzwonić i porozmawiać.

Konieczne posiadanie prawa jazdy kategorii B i być mobilnym. Docenimy każdego.

 UWAGA! Firma zapewnia nocleg ze śniadaniem, obiad na budowie i kolację.

Zadania:

  • Kontrola pracy pompy i konserwacja,
  • Kontrola mieszanki betonowej,
  • Przygotowywanie pompy do pracy,
  • Konserwacja pompy w trakcie produkcji,
  • Raportowanie pracy sprzętu w systemie komputerowym.

 Wymagania:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Doświadczenie na podobnym sprzęcie.

 Mile widziane: znajomość sprzętu budowlanego.

Wynagrodzenie:  od 9000 brutto/ms

  • Stabilne zatrudnienie w firmie budowlanej oparte na umowie o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszeniu swoich kwalifikacji,
  • Bogaty pakiet socjalny (pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym, Pracowniczy Program Emerytalny, Świadczenia świąteczne z ZFŚS),
  • Praca od poniedziałku do piątku, w piątki wcześniejsze zjazdy do domu.
  • Nowoczesne narzędzia pracy (w tym telefon komórkowy),
  • Dopłaty za przejazd.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 lub pisz sms „operator pompy  Menard” – na pewno oddzwonię!

Znajdziesz nas na WhatsApp.

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia