Pomocnik budowlany – bez doświadczenia – polskie ekipy!

Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy!
Szwecja Boden    dla pomocnika od 130 SEK netto/h.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Polska firma budowlana, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze projektów budowlanych zarówno w kraju jak i zagranicą, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik budowlany – przygotowanie zawodowe do pracy na budowie.

Planujemy stworzyć nowy zespół, który pomożemy wyszkolić od podstaw.

Miejsce pracy: Szwecja – Boden (Green Steel) – Huta Stali.

Stawka: od 130 SEK netto/h.

Zadania:

  • Wykonywanie prac typowych dla danego stanowiska pracy – prace pomocnicze, przygotowanie do zawodu cieśli/zbrojarza.

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia – liczy się tylko motywacja do pracy i chęć do nauczenia się czynności budowlanych (typowych w zakresie zbrojenia, ciesielki, etc.).

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, wymagany jednorazowy przyjazd do Częstochowy na wykonanie badań, odbycie szkolenia BHP oraz podpisanie umowy,
  • Wyjazd do Szwecji, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy i rotacja są opłacone i zapewnione przez pracodawcę (w bardzo dobrym standardzie w 1-osobowych, nowych kontenerach mieszkalnych wyposażonych dodatkowo w sauny, rotacja 6-8/2 tyg.),
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy,
  • Dostarczanie niezbędnego ubrania i sprzętu ochronnego.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „Pomocnik Szwecja” – oddzwonię możliwie jak najszybciej!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
rotacja 6/2
rotacja 8/2
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki