Praca Niemcy- Elektryk

Niemiecka stabilna firma produkcyjna z wieloletnim stażem na rynku poszukuje do swojego oddziału w Rinteln pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: 31737 Rinteln, Niemcy

Zadania:

  • Sprawdzanie, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych,
  • Planowanie i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych podczas remontów lub nowych działań na terenie fabryki,
  • Konserwacja instalacji w budynku,
  • Współpraca w przygotowywaniu planów konserwacji i przeglądów, a także ich planowanie i realizacja,
  • Nadzór nad pracami konserwacyjnymi i naprawczymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne na terenie naszej firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryk lub mechatronik (specjalizujący się w elektrotechnice),
  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe przy konserwacji i naprawie urządzeń przemysłowych,
  • Zmysł techniczny oraz niezależny, sumienny i zorientowany na rozwiązania sposób pracy,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Gwarantujemy:

  • Bezpośrednią niemiecką umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,
  • Premię świąteczną, zdrowotną,
  • Benefity firmowe,
  • Leasing rowerów firmowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektryk Rinteln” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

praca z premią
nagrody
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend