PRACA NIEMCY- Operator maszyn- prefabrykacja

Prefabrykacja

Niemiecka firma produkcyjna założona w 1890 roku poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Operator maszyn- prefabrykacja

Miejsce pracy: 14947 Nuthe-Urstromtral, Niemcy

Zadania:

  • Obsługa urządzenia do produkcji betonu przemysłowego,
  • Zapewnienie i monitorowanie sprawnego przebiegu produkcji i dystrybucji wewnętrznej,
  • Monitorowanie poziomów zapasów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, obsłudze maszyn,
  • Zmysł techniczny i zręczność manualna,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

  • Zakwaterowanie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Stałe godziny pracy,
  • Premie świąteczne,
  • Firmowy program emerytalny,
  • Benefity firmowe, premie zdrowotne,
  • Leasing rowerów firmowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „PREFABRYKACJA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend