PRACA NIEMCY – Operator wózka widłowego

Niemcy

Niemiecka firma posiadająca wiele powierzchni magazynowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wörrstadt, Niemcy

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • Przemieszczanie towarów w magazynie oraz między sąsiadującymi magazynami firmy,
  • Współpraca z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Prawo jazdy kat B oraz własny samochód,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zakwaterowanie,
  • Dodatki, dopłaty za nadgodziny.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Magazyn Niemcy” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie