pracownik budowlany, stany surowe, cieśla, zbrojarz, murarz. Od zaraz. Tygodniówki.

Polska    Stawka: do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat, stażu i umiejętności. Od 28 zł na rękę na start, stawka podlega negocjacji.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Lokalna ogólnobudowlana firma (siedziba w miejscowości Kozy),w celu wsparcia zespołu, poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko:  Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Murarz.

 Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Kozy, Bielsko-Biała i okolice.  Obecnie Skoczów, potem Bielsko-Biała

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem.

Zapraszamy osób zainteresowanych.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat, stażu i umiejętności.  Od 28 zł na rękę na start, stawka podlega negocjacji.

 Inwestycja: obiekty kubaturowe.

 Zadania:

  • Prace w stanie surowy, żelbetowe,
  • Praca na systemach szalunkowych,
  • Wiązanie zbrojeń,
  • Prace murarskie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na żelbetach,
  • Chęć do pracy,
  • Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy.

 Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),
  • Praca od pn-pt, od 7 do 16, (sobota dla chętnych) oraz nadgodziny również są,
  • Wypłata tygodniowa lub na koniec miesiąca.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 lub pisz sms „budowlaniec Kozy”. – na pewno oddzwonię!

Znajdziesz nas na WhatsApp.

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend