Serwisant urządzeń wentylacji i klimatyzacji, Warszawa

Polska Warszawa
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych zatrudni na stanowisku:

Serwisant urządzeń wentylacji i klimatyzacji

Przedział wynagrodzenia:  6000 – 7500 zł netto

Miejsce pracy: Warszawa i okolice (bez delegacji)

Zadania:

  • Konserwacja, przeglądy i naprawy urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych typu Split, Multi-Split, VRF, klimatyzacji precyzyjnej, pomp ciepła, itp.,
  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych/ wentylacyjnych,
  • Diagnozowanie awarii, usuwanie usterek,
  • Bieżąca obsługa zainstalowanych urządzeń.

Wymagania:

  • Praktyczne umiejętności montażu, uruchomień oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych,
  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii urządzeń,
  • Dbałość o utrzymanie dobrych relacji z Klientem,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w obsłudze zgłoszeń,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia elektryczne SEP gr 1 oraz F-gaz będą dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (narzędzia, samochód, telefon),
  • Wsparcie kadry kierowniczej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6000 – 7500 netto),
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści SERWISANT. Oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon